PROMOSYONLAR

İNGİLTERE'DE DİL OKULU

İngiltere’de Dil Eğitimi :

 

İngilizce’nin beşiği , anavatanı , merkezi olarak adlandırılan İngiliz Dil Okulları kendine özgü eğitim sistemi ve yaşam tarzı ile her zaman cazibesini korumaktadır ve ilgi odağı olmaktadır. Son yıllarda İngiltere pahalıdır oraya gidilmez anlayışı yok olmuştur çünkü her bütçeye göre dil okulu ve uygun şehirler İngiltere’de mevcuttur. En çok tercih edilen şehirler ; başkent Londra’nın yanı sıra özellikle yaz döneminde güney sahil bölgesi olan Bournemouth , Brighton, Diğer önemli şehirler ise Oxford, Manchester, Cambridge öğrencilerin tercih ettiği ve gitmek istediği şehirlerin başında gelir.

 

İngiltere’de dil okulu seçiminde yerel okullar veya zincir okullar tercih edilebilir. Yerel okullar kendi tanıtımları için öğrencilerle birebir ilgilenirler ve öğrencileri memnun etmek onlar için çok önemlidir. Zincir okullar ise farklı öne çıkan noktalarını göstererek öğrencileri kendilerine çekmeye çalışır , aynı zamanda teknoloji ve yeni eğitim sistemlerini kullanırlar .

 

İngiltere’de ulaşım ağı çok yönlü ve çok kolaydır . Hemen hemen her merkeze hızlı tren ağı vardır. İngiliz kültürü , yemekleri , trafiği herşeyi ile dünya’da farklı bir yere sahiptir.

 

İngiltere’de dil eğitimi ile ilgili detaylı bilgi için Deulcom Abroad – Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ekibi ile görüşebilirsiniz . Deulcom Abroad – Yurtdışı Eğitim Danışmanlık İngiltere’nin popüler ve önde gelen dil okullarının temsilcisidir . Ekibimiz içinde İngiltere’de uzun yıllar yaşamış, danışman arkadaşlarımızdan  sorduğunuz sorulara net ve ikna edici cevaplar alacağınızda şüpheniz olmasın. 

Anglo Continental

Bournemouth

BBSI (Bournemouth Business School International)

Brighton Language College

Cambridge Law Studio

Club Class

Londra

EC 

Londra - Cambridge - Brighton - Bristol - Oxford - Manchester

ELC

Brighton

Frances King

Londra

Harrow House

Swanage Dorset

Kaplan International College

Londra – Bournemouth – Cambridge – Torquay – Salisbury – Manchester – Oxford – Bath – Edinburgh – Liverpool

LAL

Londra - Torbay

LSI

Brighton – Cambridge – Londra

Malvern House

Londra

Oxford House College

Londra – Oxford – Stratford

Regent

Bournemouth – Cambridge – Brighton – Edinburgh – Londra – Oxford

Stafford House

Londra – Brighton – Canterbury – Cambridge

St Giles

Brighton – Eastbourne – Londra

Studio Cambridge

The Language Gallery (TLG)

Londra – Birmingham – Mancherster

Twin UK

Londra – Eastbourne