PROMOSYONLAR

İRLANDA'DA DİL OKULU

İrlanda’da Dil Eğitimi :

 

Son yıllarda İrlanda dil okullarında yükselen bir trend vardır, bunun sebebi dil okullarının cazip alternatifler sunmalarıdır. İrlanda’da MEI tarafından denetlenen çok fazla dil okulu ve kolej vardır. Kısa süreli İngilizce dil eğitimine katılmak isteyen öğrenciler üniversitede yada mezun öğrenci olmaları beklenir. Uzun süre dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ve mezunlar en az 25 hafta süreli bir dil okuluna kayıt olduklarında haftada 20 saat çalışma izni elde ederler. Öğrenciler aynı zamanda eğitimlerini tamamladıklarında çalışma amaçlı İrlanda’da kalabilirler .

İrlanda doğal güzellikleri ile ön planda olan bir ülkedir. İrlanda halkı birer Akdeniz’li gibi sıcak ve cana yakındır.İrlanda müziği dünya’da önemli bir yere sahiptir. Müzik ve dans kültürü yüksek bir toplum olan İrlanda’nın gece hayatı da canlı ve hareketlidir, ülkemizde de olan Irish Pub’lar İrlanda’dan esinlenmiştir.

 

Başkent Dublin dil okullarının ana merkezidir ve diğer büyük şehirleride tercih edilebilir. Para birimi Euro’dur , yeşil pasaporta vize uygulaması vardır.

Atlas Language School - Dublin

Delfin English Language School - Dublin

Emerald Institute - Dublin

Frances King - Dublin

Kaplan International College - Dublin

Malvern House - Dublin

The Language Gallery - Dublin